Domówka u Karoliny Woźniackiej kosztuje 15 tysięcy

domowka karolina

Tenisistka Karolina Woźniacki wynajmuje swój warszawski apartament na imprezy. Chiński producent smartfonów HTC zapłacił mnóstwo pieniędzy aby właśnie tam zaprezentować swój najnowszy telefon One M9 i uczcić szampanem dobre wyniki w Polsce.

Wielu obcokrajowców kupiło w Warszawie mieszkanie z myślą o lokacie kapitału i stabilnym wzroście wartości. Tak też myślała światowej klasy tenisistka Karolina Woźniacka kupując 200-metrowy apartament w zachodniej wieży Platinium Residence przy ul. Grzybowskiej. Wieżowiec ma dwie funkcje jest zarazem hotelem i apartamentowcem.

– Pieniądze zarobione na korcie inwestuję kupując między innymi nieruchomości – zwierzała się dziennikarzom. Przypomnijmy, że co roku Woźniacka zarabia po 3-5 mln dolarów tylko jako nagrody turniejów. Do tego ma kontrakty reklamowe z Audi, Turkish Airlines oraz Rolexem. Za mieszkanie w Warszawie Woźniacka mogła zapłacić nawet 4 mln złotych. Jeszcze bardziej spektakularne nieruchomości ma w Paryżu i Monte Carlo.zdjęcie (3)

Ponieważ tenisistka raczej rzadko wpada do Polski, pewnie byłoby głupio gdyby taka miejscówka marnowała się obrastając kurzem. Woźniacka wynajmuje więc swoje mieszkanie. Według prasowych spekulacji stawka ma wynosić 40 tys. zł za dobę. Nam udało się dowiedzieć, że to mniej niż 15 tys. od wydarzenia Podobną stawkę ma największa sala w biznesowym PureSky Club w Złotych Tarasach. Ale i tak organizatorzy prezentacji najnowszego smartfonu HTC One M9 cieszyli się, że mogli się zorganizować biznesowe party w nietypowym miejscu. – Drogo nas to kosztowało, zależało nam na zrobieniu imprezy w ciekawszym miejscu niż sala konferencyjna – mówi jeden z menedżerów.

Apartament nie wygląda na zamieszkały przez sportsmenkę, ale znajduje się tam sporo pamiątek Karoliny. Wysadzany złotem i brylantami motocykl. Oprawiona w ramkę koszulka reprezentacji piłkarskiej z dedykacją od Zbigniewa Bońka. Kilka osobistych zdjęć w ramkach na ścianie. Z osłoniętego szklaną ścianą tarasu na 22. piętrze roztacza się obłędny widok na centrum Warszawy.schody

Advertisements