zabawa z iphone

Jak wybrać etui na firmowy telefon iPhone Xs Max

Kto nie cieszy się, kupując nowy smartfon? Chyba nie ma fana gadżetów, który z ekscytacją nie oczekiwałby na przesyłkę lub z radością wychodził z salonu, dzierżąc pudełko, a w nim lśniący nowością telefon. Ten zakup to jednak dopiero początek, bo przecież trzeba jeszcze dobrać do urządzenia odpowiednie dodatki. Wśród nich jednym z najważniejszym jest etui. I tu pojawia się pytanie – jakie wybrać etui na iPhone XS Max?

Po co kupować etui na smartfon?

Dzisiaj producenci telefonów prześcigają się nie tylko pod względem specyfikacji urządzeń, jak najlepszej ich wydajności i szybkości pracy, ale również w kwestii estetycznej. Smartfon ma dobrze działać, ale i ładnie wyglądać, by przyciągać wzrok i, co tu dużo ukrywać – cieszyć właściciela. W takim razie po co zakrywać urodę telefonu, efektowne szklane plecki czy piękny kolor etui? Główny powód jest jeden. Kwestia bezpieczeństwa. Dobrze dobrany pokrowiec, czy to zwykłe plecy, czy wsuwka, chroni urządzenie przed uszkodzeniami, zarysowaniami i często zwiększa wygodę podczas trzymania telefonu w rękach. Jeśli jednak martwisz się, że chcąc chroniąc swojego iPhone XS Max ukryjesz ładne plecki, nie przejmuj się, bo istnieją rozwiązania, które ten problem niwelują.

Jakie etui wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli, wzorów i kolorów etui dla iPhone XS Max. Wiele z nich pełni funkcję przede wszystkim estetyczną, zmieniając wygląd smartfona, niekiedy w bardzo mocny sposób. Inne jednak, poza efektownym wyglądem, zapewniają także ochronę telefonu.

Case silikonowy

Wielu posiadaczy iPhone nie chce zakrywać tyłu urządzenia, nie decydują się więc na etui. A można wybrać silikonowy, przezroczysty case. Nie zasłania koloru obudowy, a jednocześnie chroni ja przez zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie ogranicza przy tym funkcjonalności telefonu, jest więc opcją wartą rozważenia.

piekny smartfon bezramkowy

Silikon w kolorze

Ci, którzy lubią urozmaicenia i chcą spersonalizować swojego iPhone XS Max mogą wypróbować silikonowe etui w kolorze. Kilka takich etui pozwala zmieniać wygląd urządzenia w zależności od nastroju i pory roku. Dostępne w sklepie movear.pl silikonowe etui są również wyściełane od środka miękką mikrofibrą, co dodatkowo chroni telefon przed zarysowaniem. Case w ulubionym kolorze wykonany z elastycznego i odpornego na uszkodzenia materiału to wybór doskonały dla lubiących zmiany i personalizację swojego telefonu.

Skórzana wsuwka lub etui z klapką

Dla osób, które cenią sobie elegancję i klasę, dobrym wyborem może okazać się etui typu wsuwka, do którego wkłada się telefon od góry. Szczególnie ciekawą opcją są modele wykonane ze skóry, które nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale zapewniają także odpowiednią ochronę smartfonowi. Tego typu etui są wygodnym rozwiązaniem również dla osób, które nie lubią nosić ze sobą portfela. Posiadają one bowiem dodatkowo kieszonki, w których zmieszczą się karty do bankomatu czy wizytówki. Dobrym pomysłem jest również skórzane etui z klapką, która otwiera się jak książka. Wnętrze wykonane z mikrofibry chroni telefon, a w tym wypadku również ekran jest zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Przeczytaj również

One thought on “Jak wybrać etui na firmowy telefon iPhone Xs Max

Comments are closed.